چگونه با خیالات سکسی خود مبارزه کنیم؟
چگونه با خیالات سکسی خود مبارزه کنیم؟
چهار شنبه 16 دی 1395 ساعت 21:9 | بازديد : 49 | نويسنده : | ( نظرات )

اگر از کساني هستيد که مدتي طولاني است درگير افکار جنسي و خيال پردازي هاي سکسي هستيد ، شما هرگز در ابتداي کار نمي توانيد ، خود را از اين خيال پردازي ها بازداريد، مگر آن که جايگزين مناسبي را براي آن در نظر بگيريد .

بايد افکار و خيالات جنسي و داستان هايي سکسي را که در ذهن خود مي پروريد را با فکر ديگري جايگزين کنيد . اين جايگزين هر چه هست ، بايد آن قدر برايتان جذاب باشد که تمام فکر و ذهن شما را مشغول کند . بديهي است که تشخيص آن با خودتان است . ممکن است خواندن کتاب يا رمان براي شما جذاب باشد.

در اين مثال شما رمان مورد نظر را انتخاب کرده (مثلا رمان سارا کورو براي خانم ها)، و هر روز چند دقيقه صبح و شب (بعد و قبل از خواب) و همچنين در طول روز در اوقات بيکاري به مطالعه آن مي پردازيد. بدين ترتيب ذهن شما به جاي سير در خيالات سکسي ، در شخصيت ها ، اتفاقات و موضوع داستان يا کتابي که آن را مطالعه کرده ايد ، درگير خواهد شد.


يک نکته مهم :

دقت کنيد جايگزيني را که انتخاب مي کنيد تحريک کننده نباشد و شما را دوباره به وضع سابق برنگرداند. در اين باره من تعدادي از کتاب ها و رمان هاي سالم را براي شما در همين سايت معرفي مي کنم.
موضوع ديگري که شما را از خيالات سکسي و حتي خود ارضايي باز مي دارد ياد مرگ و قيامت است . به طور کلي يکي از مشکلات اساسي که موجب گناه و رفتارهاي نادرستي همچون خودارضايي مي شود ، ذهن آلوده و آکنده از خواطر است . ياد مرگ به پاک شدن ذهن و نفي خواطر کمک مي کند . با نفي خواطر قلب به تسخير خود انسان در مي آيد و ضمير آلوده پاک مي گردد .


به توصيه عارفان و اساتيد اخلاق ، ياد مرگ براي ريشه کن کردن و اصلاح بسياري از صفات زشت در انسان به عنوان يک داروي اعجازگر عمل مي کند. در روايتي از پيامبر اسلام درباره ياد مرگ آمده است که اگر کسي روزانه بيست بار به ياد مرگ باشد با شهيدان جنگ بدر در يک درجه قرار مي گيرد.


چگونه به مرگ فکر کنيم ؟


الف - فکر کنيم که مرگ هر لحظه ممکن است ما را در خود بگيرد. دوستي برايم sms فرستاده بود . در ابتدا با هنرمندي تصوير يک ساعت را درج کرده بود و بعد نوشته بود براي ديدن تو لحظه ها را مي شمارم و در پايان نوشته بود : قربانت عزرائيل . حقيقتا همين طور است . اگر بدانيم که هزاران نفر هر لحظه به طور ناگهاني با سکته و ... از دنيا مي روند ، طور ديگري عمل خواهيم کرد. تا مي خواهيد مشغول خود ارضايي شويد به خودتان بگوييد اگر خداوند در همين لحظه جان مرا بگيرد ، چه؟ اگر در همين لحظه سقف خانه روي من بريزد ، بميرم و مردم جسد مرا در حالي که برهنه ام و دستم روي آلتم است ، کشف کنند ، چه آبرويي برايم خواهد ماند ؟ يکي از رفقا در جريان زلزله بم براي بيرون آوردن اجساد رفته بود. ماجراهايي تعريف مي کرد که سر آدم سوت مي کشيد. در جايي عده اي زن و مرد در حال ... آوار بر سرشان فرود آمده بود! مگر آنها ، حتي چند ثانيه قبل از مرگشان مي دانستند که به زودي خواهند مرد؟ باور کنيد بسياري از آنها که الان مرده اند فکر مي کردند سال ها بعد از اين زنده مي مانند و نقشه ها براي خود و زندگيشان کشيده بودند. اما حضرت عزرائيل با کسي شوخي ندارد . مرگ هم خبر نمي کند. اگر مرگ ناگهاني امکان دارد ، پس چرا ما بايد از اين بابت خاطر جمع باشيم ؟! حواسمان را جمع کنيم و به اين مساله زياد فکر کنيم.


ب- به سختي مرگ فکر کنيم . شايد شنيده باشيد که مرگ افراد صالح به راحتي بوييدن يک گل است و امثال آن. ولي صالح داريم تا صالح . مي دانيد در روايات در کيفيت مرگ چه توصيف هايي شده و جان کندن به چه تشبيه شده است ؟ آمده مرگ برخي از افراد مانند اين است که ميله سرخ شده در آتش را در ميان پشمي نمناک قرار دهند و سپس آن را به سختي از ميان آن بيرون بکشند. تصورش را بکنيد . اصلا همه چيزتان غلاف مي شود. با فکر کردن به نحوه مرگ هر چه خيال است از ذهن انسان مي پرد ، چه رسد به سکس و اين حرف ها. در باره جان کندن برخي ديگر گفته اند مانند اين است که شاخه پرخاري را به درون آدمي فرو کنند به طوري که هر خاري به رگي فرو رود . مساله به همين ختم نمي شود . بلکه بعد از فرو رفتن خارها شخص نيرومندي با شدت هر چه بيشتر اين شاخه را بيرون بکشد به طوري که رگ و ريشه انسان با خار ها بيرون بياييد.


دوست عزيز در همان لحظه اي که مي خواهي به خود ارضايي يا گناهي ديگر در خلوت مشغول شوي اگر احتمال دهي الان ممکن است يکي از ماموران پليس 110 بياييد داخل و به تو 5 ضربه شلاق بزند، با سرعت هر چه بيشتر فرار را بر قرار ترجيح مي دهي . صبر کن هنوز نيامده فقط احتمال دادي. اما فکر کن اگر فرشته مرگ سر برسد چه ؟ عزرائيل که از در و ديوار تو نمي آيد تا با سر وصدا باشد يا آژير که نمي کشد. همان جا در حمام ، اتاق يا ... کنارت نشسته است و با تاسف برايت سر تکان مي دهد و تا اراده کند ، جانت رفته.


دوست خوبم ، لازم نيست بگويم . خودت مي داني هر عضوي که روح ندارد ، درد هم ندارد. اگر کسي به شما بگويد سر موي من درد مي کند، به او مي خندي. چون تنها اجزايي که روح دارند ، درد هم دارند و شما دردش را احساس مي کني. اگر پوست شما زخم شود يا بسوزد بسته به شدت آسيب ، درد کم و زياد مي شود. اگر عضو مهمتري آسيب ببيند مثل قلب ، کليه يا ... به تناسب درد هم بيشتر و فراگيرتر خواهد شد. حالا فرض کن تمام رگ ها و اعضاي بدن تو تحت شکنجه قرار بگيرد! ببين عجب دردي در وجودت خواهد پيچيد. حالا از اعضاي بدنت بگذر . فکر کن اگر شکنجه مستقيما به خود روح وارد شود ، بدون هيچ واسطه اي. کاري به جسم قلب و کليه و ... نداشته باش. اگر روح قلب و دست وپا و رگ ها و ...از فرق سر تا آخرين جزء پا شکنجه شود، ببين آن وقت چه مي شود.

سلمان فارسي کرامتي کرد و مرده اي را زنده کرد. طرف هم آدم خوبي بود. ازش پرسيد بگو ببينم ، چجوري مردي؟ گفت: باور کن اگر بدن مرا با قيچي مي بريدند ، يا به اعضا و استخوان هايم اره مي کشيدند، راحت تر بودم . با اين که از اهل خير و سعادت بودم ، اما يک مرتبه ديدم يک شخص تنومندي با نگاهي تند در ميان آسمان و زمين ظاهر شد. تا به چشم و زبان و گوش من اشاره کرد ، کور و لال و کر شدم. بعد اين فرشته مرگ به من گفت : مژده باد که تو از نيکوکاران هستي. سپس به من نزديک شد و شروع کرد به گرفتن روح من. روح مرا از هر عضوي که مي گرفت به اندازه کسي که از آسمان بيفتد در رنج بودم . همين طور قبض روح کرد تا رسيد به سينه ام. يک مرتبه روح را از پيکرم بيرون کشيد. آن قدر سخت بود که اگر براي کوه ها اتفاق مي افتاد ، آب مي شدند. بعد هم روح مرا از بدنم خارج کرد.
دوست خوبم ، اين روايت ها خيال بافي نيست . واقعيتي است روشن که از ائمه و اولياي خدا نقل شده . خوب در جوانب آن ها فکر کن. خودت را بسنج . موضوع به اين سادگي ها هم نيست. وقتي کسي که نيکوکار و اهل ايمان و سعادتمند بوده اين طور از قبض روح بگويد ، پس ديگر من و تو بايد شبانه روز زار بزنيم. توصيه مي کنم گاهي برو و کتاب هايي که در اين باره نوشته شده را بخوان . مي گردم اگر کتاب خوبي در همين موضوع پيدا کردم اينجا معرفي مي کنم.


ج- همچنين وقتي که هوس خود ارضايي به سرت مي زند مي تواني به اين فکر کني که بعد از مرگ بر سر اين بدن زيبايت چه بلايي خواهد آمد . کرم ها به جانت مي افتند و حتي به اندام جنسي تو هم رحم نخواهند کرد. حالا که تصميم گرفته اي خود ارضايي را ترک کني ، إن شاء الله ديگر هرگز تصاوير سکسي را نمي بيني اما اگر به طور اتفاقي ديدي ، به اين فکر کن که ممکن است صاحب همين تصوير که معلوم نيست براي چند سال پيش است الان در زير خاک پوسيده باشد. ممکن است الان در عذاب خداوند باشد. تو چطور مي تواني از ديدن صحنه اي که موجب عذاب کسي است لذت ببري . نه تنها لذت نخواهي برد بلکه به حالش گريه خواهي کرد.


د- گاهي به قبرستان برو و از نزديک ببين کدام يک واقعي تر است ؟ افکار سکسي تو يا اين ها که پيکر بي جانشان در زير اين سنگ ها و خاک ها آرميده است. مطمئن باش برخي از آنها حتي بهتر و بيشتر از آنچه تو تصور کني به سکس و مسائل آن مي انديشيده اند. اما الان چه ؟ کجا هستند و خيالاتشان چه نفعي برايشان داشته است. از خيال بگذر و به واقعيت بپيوند.


خلاصه دوست خوبم اگر واقعا مي خواهي از اين مشکل نجات پيدا کني ، سعي کن خيال پردازي هاي سکسي خود را از بين ببري و جايگزين خوبي براي آن داشته باشي. به مرگ و حوادث اطراف آن انديشيدن هم تو را مي سازد و کمکت مي کند تا بهتر آن را ترک کني. برايت دعا مي کنم و آرزوي توفيق ترک گناه دارم.


آموزش سکـس +18]]>

|
امتياز مطلب : 0
|
تعداد امتيازدهندگان : 0
|
مجموع امتياز : 0


مطالب مرتبط با اين پست
مي توانيد ديدگاه خود را بنويسيد


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه:
بک لینک در 550 (وبلاگ و وبسایت) با اتوریتی بالا

منوي کاربري


عضو شويد


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشي رمز عبور؟

عضويت سريع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
نويسندگان
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتبلیغات متنی
چت باکس

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

دانلود اهنگ شاددانلود رمان عاشقانه بدون سانسور سیستم وبلاگدهیخرید هاست لینوکس طراحی چتروم در تبریزکانکس مسکونی ارزانثبت شرکت ارزان قیمت بیت کوئینسایت طراحیازاد طرح دانلود بازی بدون سانسور دانلود والپیپر عاشقانه جدید دانلود فیلم خارجیدانلود کلیپ خنده دار آشپزی ایرانیعکس نوشته های عاشقانه دانلود نرم افزار 2017 اطلاعات پزشکی پنل اس ام اس انجمن تفریحی حد و حدود دکوراسیون داخلی اداری مجله پوست و مو رابطه جنسی در دوران عقد سایت قرانی دانلود موزیک جدید عکس و بیوگرافی دانلود بازی انلاین دنا موو دانلود نرم افزار سایت سرگرمی تکناز شلوغ چت الوند وب فیلم ایرانی 96 تور اروپا ارزان مجله خودرو خارجی بازی اندروید رایگان دانلود اهنگ قدیمی دعای خوابدعا برای پولدار شدن خبرگزاری بورس دانلود اهنگ ایرانی دانلود عکس متن داربای کاسیو اخبار روز ایران و جهان سایت تفریحی و سرگرمی دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری ضرب المثل های خنده دار دانلود بازی چند نفره اندروید قیمت انگشتر جواهر سایت ماشین خودرو برلیانس محصولات ورزشی دانلود کلیپ آموزش رقص دانلود نرم افزار تلگرام دانلود عکس عاشقانه اخبار سیاسی اس ام اس آرزوی سفر خوش آلاله چت مجله غزاله دانلود عکس اس ام اس تولد عاشقانه دانلود والپیپر اچ دی دانلود آزمون رشته ریاضی دانلود نرم افزار دوست دختر یابی دانلود نرم افزار حسابداری رایگان تعرفه طراحی چت روم پایگاه خبری دانلود کتاب آموزش سحر و جادو قیمت خط موبایل ثابت مدل مانتو تنگ و کوتاه نمونه سوالات تافل دعا ثمانین ایه دانلود کلیپ جنیفر لوپز مدل لباس پاکستانی سایت تفریحی سرگرمی سایت تفریحی سرگرمی دانلود موزیک ایرانی